Ekonomiška virtuvė – Ūlla

Virtuvė Ūla virtuvinis ula.

Ekonomiška virtuvė Ūlla – pats tikriausias skandinaviško interjero stiliaus pavyzdys. Skandinaviškas stilius, kaip jau turbūt supratote, atsirado šiaurės Europoje. Švedai, norvegai ir  danai šimtmečiais naudojo natūralias medžiagas savo namų interjere, tačiau nesiekdami tuo puikuotis, o greičiau dėl to, kad teikė pirmenybę kokybei bei patogumui.  Beveik nedekoruoti, ribotos paletės, šviesių spalvų sienos ir baldai, natūralios medinės grindys, daug apšvietimo – tai pagrindiniai tradicinio skandinaviško stiliaus bruožai.

Skandinavai taip pat mėgsta įmaišyti į savo interjerą šiek tiek kontrasto – virtuvės baldai dažniausiai būna baltos spalvos, o tarpas tarp pakabinamų ir pastatomų spintelių – tamsios spalvos mozaika. Nors spalvų paletė gana šalta, tokia virtuvė toli gražu nėra nuobodi. Ji puikiai tiks tiems, kurie vertina minimalistinį interjerą ir nemėgsta aplinkos apkrauti detalėmis.

Šie virtuvės baldai išsiskiria paprastomis formomis ir lengvomis konfigūracijomis. Čia dominuoja atviros lentynos ir stalčiai. Virtuvės baldų fasadų gamybai tradiciškai naudojama šviesių medžių mediena – beržo, buko, pušies. Jie paprastai nudažomi šviesiomis spalvomis arba paliekami natūralių atspalvių.

Namuose virtuvė yra tas kambarys, kur išlaikyti švaros jausmą, turbūt, sudėtingiausia. Renkantis baldus labai svarbu tinkamai pasirinkti paviršius – jie turėtų būti lengvai valomi, tačiau nepriminti senovinių staltiesių, kuriomis mūsų tėvai apdangstydavo visus įmanomus paviršius.

Virtuvės Ūlla dizainas gali pasirodyti kiek pretenzingas, tačiau neapsigaukite – minimalistinis stilius gali toks ir likti, jei yra Jums artimas, tačiau lengvai galėsite jį dekoruoti ir savo mėgstamais aksesuarais. Nors Ūlla vadinama ekonomiška, yra gaminama iš ypač aukštos kokybės furnitūros su vokiškais „Hetich“ stalčiukais. Šis virtuvės komplektas būna tik baltos spalvos, bet neišsigąskite – paviršiai labai lengvai prižiūrimi, o dėl spalvos taip pat puikiai tinka nedidelėms erdvėms, mat optiškai jas padidina. O ar pagalvojote, kad labiausiai švarą spinduliuoja būtent balta?

 „Somėja“ šiuo metu siūlo įsigyti ekonomišką virtuvę Ūlla už ypač patrauklią kainą, pritaikysime komplektą prie bet kokios virtuvės, o jei gyvenate Klaipėdoje išmatavimas, montavimas bei pristatymas nieko nekainuos.

Nestandartiniai virtuvės badai – tai, ko vis dažniau prašo mūsų klientai. Juos gaminant būtina atsižvelgti į kokybės faktorių ir „Somėja“ to nepamiršta. Jei Jus domina nestandartiniai baldai Klaipėdoje, būtinai su mumis susisiekite!

Daugiau virtuvės Ūlla nuotraukų rasite čia: Ūlla