Interjero detalės: smulkmenos, kurios yra svarbios

interjero detalė vazaŠviestuvas Italija

 

Baldai, sienų apmušalai, užuolaidos – tai didžiausi Jūsų namų interjero akcentai. Tačiau, išsirinkus tai, ko norite, gerai apsižvalgykite – ar gavote norimą rezultatą?

Kuriant jaukų namų interjerą, labai svarbu atkreipti dėmesį į detales, juk jos ir sudaro visumą! Netinkamus akcentus lengvai galima pakeisti kitais, o šiek tiek improvizuojant, net su tais pačiais aksesuarais sukursite visiškai skirtingus derinius.

Nuo to, kokį šviestuvą pasirinksite, priklauso ir patalpos apšvietimo būklė, ir kokį toliau pagrindinį aksesuarų stilių išlaikysite. Patariame rinktis universalaus dizaino šviestuvą. Ir visai nereikia išsigąsti žodžio „universalus“, jis vis dar galės atspindėti Jūsų skonį: ar tai būtų modernas, ar klasikinis stilius – tiesiog konkretaus stiliaus prisilietimas turėtų būti kiek subtilesnis.

Jei šviestuvo keisti negalite, tačiau norėtumėte įnešti šiek tiek dinamikos į savo namų interjerą, puikus sprendimas – originalus stalo šviestuvas. Naujas šviesos paskirstymas visiškai pakeis optinę aplinkos išvaizdą, o interjeras bus atnaujintas minimaliomis pastangomis.

Šviestuvas toli gražu nėra vienintelis akcentas, kuris gali radikaliai pakeisti namų aplinką. Paprasčiausia vaza retkarčiais suteikia trūkstamo prieskonio, net jei įprastai namuose neturite gyvų gėlių. Puošmena ir funkcionalumas – garantuoti. Jei manote, kad vien vaza nesuteikia Jūsų laukiamo rezultato, prisiminkite, kad dekoravimui galima naudoti ir dirbtines gėles, žinoma, tik aukščiausios kokybės.

Papildėte dekoro atsargas visais įmanomais elementais, tačiau vis dar nesate patenkinti? Nebijokite žaisti! Paskirkite laiko, o jo užteks visai nedaug, tiesiog daiktų perdėliojimui, net jei nesate tikri dėl galutinės koncepcijos. Išbandykite vietas, kuriose įprastai tam tikrų interjero detalių nestatytumėte – nustebsite, kaip lengvai abejotinas variantas gali pavirsti tinkamiausiu sprendimu. Pakeista fotografijų vieta, nestandartiškai išnaudota palangės erdvė, vazų išdėstymas ar šviestuvo perkėlimas – visa tai tik galimybių pradžia, kad geriau už Jus gali eksperimentuoti savo namuose?

Pritrūkote idėjų? Nenuleiskite rankų – įvairiausių interjero dizaino variantų rasite „pasivaikščioję“ mūsų tinklapyje, taip pat Facebook paskyroje.

UAB „Somėja“ siūlo įvairiausius interjero aksesuarus, kuriuos lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus namuose. Jie nebus nuobodūs, greičiau unikalūs ir ilgaamžiai.

Apžiūrėkite juos čia [su_button url=“http://someja.lt/kitos-interjero-detales/“ style=“glass“ background=“#d5dfe9″ color=“#090909″ size=“4″]Interjero detalės[/su_button]