JAUKIŲ NAMŲ PATARIMAI

IMG_2303

Naujiena - išskirtinis Šezlongas

Pasinerkite į komforto pasaulį su šia išskirtine sūpuokle / šezlongu! Sukurta iš ypatingo akmens – bazalto, kuris yra kaitinamas iki 1500 laipsnių Celsijaus, ji lenkia daugelį įprastų baldų.

Skaityti plačiau
Screenshot_3

2017-ųjų metų parodų apžvalga

2017 metų ruduo vėl buvo gausus įvairiomis parodomis. Virtuvės baldų lyderiai pristatė naujausias tendencijas. Taip pat, Berlyne vyko buitinės technikos paroda IFA 2017. Pateikiame šių parodų apžvalgą – norėdami peržiūrėti, spauskite mygtuką esantį žemiau.

Skaityti plačiau
virtuviu tendencijos

Šiuolaikinė klasika virtuvėje

Šiuolaikinė virtuvė – tai šeimos susitikimo vieta, jaukioje atmosferoje, traukianti įdomiu dizainu, funkcionalumu bei intelektualiais sprendimais. Tai – išskirtinė mūsų namų vieta. Kokios tendencijos vyraus virtuvės dizaine 2017-tais metais? Kokie baldai bus madingi? Ką naujo mums paruošė virtuves baldų dizaineriai ir technikai? Apie tai ir pakalbėsime.

Skaityti plačiau
IMG_7380

Somėja – unikalus kokybės ženklas

Prekės ženklas „Somėja“ atsirado prieš ketverius metus – 2013-aisiais, tačiau korpusinių baldų gamyboje mūsų komanda jau yra sukaupusi daugiau nei 17 metų patirties. Deja, labai dažnai tenka susidurti su vietiniais baldų gamintojais, kurie ne tik kopijuoja mūsų prekinį ženklą, produkcijos dizainą, bet ir sudaro klaidingą kokybės įvaizdį.

Skaityti plačiau
Virtuvės baldai klaipėdoje

Somėja – Virtuvės baldai Klaipėdoje

Kaip svarbu yra išsirinkti tinkamus virtuvės baldus?

Atsakymas paprastas – labai svarbu. Virtuvė yra ta erdvė, kurioje leidžiame ypač daug laiko, tad būtina, kad baldai būtų naudingi tiek kalbant apie estetinę pusę, tiek apie funkcionalumą – juk čia gimsta kulinarijos stebuklai. Nepamirškime, kad pasirinkta virtuvė Jus lydės daugelį metų, tad dizainas turi būti ypač Jūsų mėgstamas arba kiek universalesnis, kad tiktų įvairaus stiliaus namuose.

Skaityti plačiau
Virtuvė VAKARĖ

Naudingi patarimai renkantis virtuvę

Turbūt sutiksite – virtuvė yra ta erdvė, kurią įrengti ar remontuoti reikia sukaupus visą kantrybę ir pasitelkus visus logikos išteklius. Neretai Virtuvės baldai būna masyvūs, reikalaujantys daug erdvės. Dažniausiai projektuojami atsižvelgiant į patalpos išplanavimą, savininko funkcionalumo poreikius, tad vėliau prireikus perstatyti baldus, ši užduotis gali būti ne tik sunki, o tiesiog neįmanoma.

Skaityti plačiau
nilo

Maišytuvai NOBILI

“Somėja” pristato visiškai naują maišytuvų kolekciją iš Italų gamintojo Nobili. Šis gamintojas gali didžiuotis pusšimčio metų patirtimi ir inovatyviomis technologijomis, kurios garsėja pasaulyje ne tik dėl aukštos kokybės produkcijos, bet ir dėl gamybos principų, ypač draugiškų aplinkai. Ekologiškas energijos panaudojimas ypač aktualus šiandien, kai aplinkos tarša darosi vis opesnė problema, taip pat vertinami ir Nobili sprendimai vandens eksploatavimui.

Skaityti plačiau
multiflex1

Sofa MULTIFLEX

Pristatome dar vieną gaminį iš „Steinpol Central Services“, kurį jau galime pasiūlyti ir „Somėja“ baldų studijos klientams. „Steinpol Central Services“ priklauso vienam didžiausių pasaulyje minkštų baldų gamybos ir pardavimo koncernų „Steinhoff international“. Tai – sofa „MULTIFLEX“.

Skaityti plačiau
Accento2

Natūralios odos kampas ACCENTO

Natūralios odos kampas ACCENTO – naujiena baldų studijoje „Somėja“. Didžiuojamės, galėdami savo pasiūloje turėti didžiausio minkštų baldų gamintojo Europoje „Steinpol Central Services“ produkciją. Ši vokiečių kompanija priklauso vienam didžiausių minkštų baldų gamybos ir pardavimo koncernų visame pasaulyje – „Steinhoff internetional“

Skaityti plačiau
virtuve agile. uosio masyvas su MDF plokšte dengta naturalio uosio faneruote

Virtuvės baldai

Įsirenginėjant virtuvę gali pasirodyti sunku nepasiklysti tarp įvairiausių stilių ir jų atmainų. Jau žinote, kad pirmiausia reikia nuspręsti, koks stilius vyraus visuose namuose ir tik tada rinktis virtuvės baldus. Leiskite Jus palydėti trumpoje ekskursijoje po interjero dizaino pasaulį.

Skaityti plačiau
virtuvė Helė modernumas

Kaip išsirinkti virtuvę?

Kaip išsirinkti virtuvę – klausimas kylantis daugeliui įrenginėjančiam savo namus. Sunku nusakyti teisingą formulę, juk aplinkybės lemiančios pasirinkimus labai skirtingos, tačiau UAB „Somėja“ komanda pasirengusi apibūdinti esmines gaires.

Skaityti plačiau
Virtuvė VAKARĖ pusbaris pagamintas iš uosio masyvo

Nestandartiniai baldai – šalin monotoniją!

Tarp žodžių „standartas“ ir „nuobodulys“ galima drąsiai dėti lygybės ženklą. Pritariate? Kas gali būti nuobodžiau už į rėmus įspraustus dalykus, pagal kuriuos gaminami šablonai, o pagal šablonus tūkstančiai kopijų?

Skaityti plačiau
virtuve estele

Virtuvė Estelė

Naujausias virtuvės komplektas „Somėja“ baldų studijoje – Estelė. Ji skirta ypatingam skoniui, mat čia skamba prabangos ir ryškaus dekoro simfonija.  Virtuvė Estelė visiškai kitokia, nei standartiniai virtuviniai baldai – išskirtinės medžiagos naudojamos tiek gaminti, tiek dekoruoti šį baldų komplektą.

Ar išskirtinumas yra tai, ko ieškote savo namams?

Skaityti plačiau
SCARF Sriubos lėkštė 20,5x20,5xh4, desertinė lėkštė 21x21, porcelianas

Porcelianas: subtilus klasikos prisilietimas

Turbūt kalbant apie interjero tendencijas daugeliui apsisuka galva. Bandyti jas pavyti būtų absurdas. Vieną dieną karaliauja antikvariniai aksesuarai, kitą – modernas. Ak, modernas… Juk keičiantis laikams, kinta ir suvokimas, kas yra modernu. Tiesa, besikeičiančios išmaniosios namų technologijos jau lengvai suderinamos su Jūsų mėgstamu stiliumi, kad ir koks jis bebūtų…

Skaityti plačiau
Dirbtinė gėlė Bijūnas H53cm

Dirbtinės gėlės: kitoks požiūris į namų dekorą

Iki šiol dirbtinės gėlės daugeliui sukelia netinkamas emocijas. Kai kas jas sieja su tamsiais sovietiniais laikais, kažkam jos atrodo tinkamos dekoruoti tik vietas, kurioms nereikia skirti daug priežiūros. Kodėl sakome, kad tai netinkamos emocijos? Kiekvienam privalu žinoti – prasta dekoracija yra tokia, kuri pagaminta iš nekokybiškų medžiagų ir primena greičiau vaikišką karpinį, nei solidų meno kūrinį. Kitu atveju dirbtinės gėlės tik praturtins Jūsų interjerą…

Skaityti plačiau
interjero detalė vaza

Interjero detalės: smulkmenos, kurios yra svarbios

Baldai, sienų apmušalai, užuolaidos – tai didžiausi Jūsų namų interjero akcentai. Tačiau, išsirinkus tai, ko norite, gerai apsižvalgykite – ar gavote norimą rezultatą?

Kuriant jaukų namų interjerą, labai svarbu atkreipti dėmesį į detales, juk jos ir sudaro visumą! Netinkamus akcentus lengvai galima pakeisti kitais, o šiek tiek improvizuojant, net su tais pačiais aksesuarais sukursite visiškai skirtingus derinius…

Skaityti plačiau
QUARTZ kampas su miegama  dalimi (miegamasis mechanizmas skirtas ne kasdieniniam naudojimui) ir elektra valdoma "Relax" funkcija

Kampai su miegamu mechanizmu

Pamenate, kai kadaise nusipirkti minkštą kampą ir jį pastatyti namuose buvo ko ne prabangos ženklas? Dabar tai sukelia šypseną, tačiau prieš daugelį metų kiek atsargiau prisėsdavome ant naujo baldo svečiuose, o kai niekas nematydavo, dar ranka perbraukdavome per gobeleną su keistu susižavėjimu. Pasvajodavome tyliai apie tokį gigantišką poilsio prieglobstį savo namuose…

Skaityti plačiau
CLASSIC nat. oda (color LUXURY ESPRESSO) 3 1

Sofos – sava interjero dalis

Dar visai neseniai interjero ir baldų rinką Lietuvoje užliejusi kampų, kampinių sofų banga, pamažu nuslūgsta ir užleidžia lygiavertę vietą sofų tendencijoms. Šiandien jos modernesnės, gražesnės ir nė iš tolo neprimena primityvių mechanizmų, naudotų miegojimo funkcijai kadaise – turbūt pamenate pykčio kibirkštį tėvų veiduose, kai dar kartą nepavyksta sofos išskleisti, o vėliau suskleisti…

Skaityti plačiau
TULISS nat.oda (color BLACK) Kampas2

Kampas be miegamosios dalies – patogus dizaino sprendimas

Kampai – labiau modernios epochos dizaino atspindys. Jie įsiveržė į mūsų rinką kaip pakaitalas pabodusioms sofoms, suteikdami daugiau galimybių tiek funkcionaliai, tiek estetiškai. Patariame kampą rinktis kiek erdvesniam kambariui, tačiau pasirinkus tinkamą baldo modelį, galėsite gudriai išnaudoti įvairių išmatavimų erdves…

Skaityti plačiau
Virtuvė Ūla

Ekonomiška virtuvė – Ūlla

Ekonomiška virtuvė Ūlla – pats tikriausias skandinaviško interjero stiliaus pavyzdys. Skandinaviškas stilius, kaip jau turbūt supratote, atsirado šiaurės Europoje. Švedai, norvegai ir  danai šimtmečiais naudojo natūralias medžiagas savo namų interjere, tačiau nesiekdami tuo puikuotis, o greičiau dėl to, kad teikė pirmenybę kokybei bei patogumui.  Beveik nedekoruoti, ribotos paletės, šviesių spalvų sienos ir baldai, natūralios medinės grindys, daug apšvietimo – tai pagrindiniai tradicinio skandinaviško stiliaus bruožai.

Skaityti plačiau
Miegamoj baldai iš natūralaus medžio (pušis) Cama

Natūralaus medžio miegamojo baldai

Miegamojo interjeras – kone svarbiausias visuose namuose. Tai kambarys, kuriame praleidžiame kokybiškiausią laiką – ilsimės bei „perkrauname“ organizmą. Miegamojo baldai ir kitos detalės turi sukurti reikiamą atmosferą, kurioje būtų lengva atsipalaiduoti. Siūlome rinktis natūralaus medžio miegamojo baldus – jaukumui ir kokybei užtikrinti.

Natūralaus medžio baldų ilgaamžiškumas nepaneigiamas – dar kadaise senelių namuose stovėję baldai, dėl savo patvarumo būna tinkami naudoti ir šiandien. Tiesa, džiaugsmo tokie baldai teikia nedaug – jie morališkai pasenę, o dizainas retai pritaikomas šiuolaikinėse interjero tendencijose.

Skaityti plačiau
Sekcija NEO, pagaminta iš MDF plokštės, dažyta, poliruota

Sekcijos

Sekcija – universalus baldas. Tai gali būti miegamojo, svetainės, prieškambario puošmena – viskas priklauso tik nuo Jūsų asmeninės vizijos.

Sekcijos daugelį metų išlieka viena stabiliausių interjero dalių. Šį baldą rasime beveik kiekvienuose namuose. Purtote galvą – tai tiesiog griozdiškas niekam nereikalingas daiktas, kurio vienintelė paskirtis – rinkti dulkes? Pamirškite šiuos klaidingus stereotipus, o jei namuose išties turite gigantišką, aplinką apsunkinantį baldą, pats laikas pasivaikščioti šiuolaikinių sekcijų pasaulyje.

Skaityti plačiau
Valgomojo stalas Mineva pagamintas iš natūralaus ąžuolo ir MDF plokštės

Skandinaviškas interjeras – gaivos pliūpsnis namuose

Gyvenime, keisti savo namų interjerą galite daugelį kartų , tačiau dažnas lietuvis tuo užsiima vos kartą ar du per visą savo gyvenimą  – tai būna minimalūs pokyčiai laikinuose namuose ir pasiruošimas įsikūrus nuosavame šeimos lizde. Nieko keisto, juk dideli pokyčiai reikalauja ir didelių išlaidų – baldai, sienų apmušalai, smulkios detalės. Tiesa, kad naujo gūsio gali įnešti ir pakeisti interjero aksesuarai, bet tinkamai pasirinkus pamatinį stilių galėsite improvizuoti visą likusį aplinkos tarnavimo laiką.

Skaityti plačiau
Virtuve pagaminta  is natūralaus dūminto ąžuolo lukšto, dengto blizgia lako danga1

Virtuvė su charakteriu

Viena iš dabartinių tendencijų kuriant savo namų aplinką- tai individualumo siekis.  Uniformiškumo ir šalto minimalizmo dominavimas pamažu užleidžia vietą unikalių detalių išryškinimui, jaukumui ir atviriau demonstruojamam dekoratyvumui.  Šios tendencijos neaplenkia ir virtuvių.

Viena iš galimybių virtuvės baldams suteikti išskirtinį ir nepakartojamą charakterį – tai specialiomis technologijomis (CNC staklėmis) dekoruoti baldų paviršius ir jų plokštumas.

Skaityti plačiau
Ekspozicija

Virtuvės stalviršio išskirtinumas

Renkantis stalviršį reikėtų nepamiršti, kad tai labiausiai matoma ir eksploatuojama virtuvės vieta.  XXa. Atsiradusios naujos akmens liejimo technologijos išlaisvino dizainerių fantaziją.  Dirbtinio akmens plastiškumas leidžia pasirinkti pačias įvairiausias formas virtuvės stalviršiams.  Su lietu akmeniu DuraStone, STARON SAMSUNG galima įgyvendinti individualiausius dizaino sprendimus, nes paviršiai yra vientisi, atkiroms lieto akmens dalims sujungti naudojamas besiūlis jungimo būdas.

Skaityti plačiau