Kampas be miegamosios dalies – patogus dizaino sprendimas

TULISS nat.oda (color BLACK) Kampas2

Minkšti kampai vis dar išlieka vienu mėgstamiausių baldų pasirinkimų tarp lietuvių. Matyt širdis užkariauja nepaneigiamas funkcionalumas – kiek iš tiesų artimų žmonių, draugų galima sutalpinti ant jaukaus, vidutiniško dydžio kampo?

Tačiau, ar idėja namuose pastatyti tokį kampą bus tokia pat žavinti, jei pasirinktas baldas neturės įmontuotos miegamos funkcijos? Juk būtent ši funkcija priviliojo daugumą šio baldo savininkų?

Nereikia išsigąsti ir atsisakyti patikusios interjero dalies, gerai neapgalvojus visų „už ir prieš“. Pirmiausia nuspręskite, kokios paskirties kambarys, kuriame stovės kampas – ar tai bus išskirtinai svetainė, o gal ji dažnai pavirsta ir miegamuoju? Antru atveju, žinoma, patariame rinktis kampą su miegamąja dalimi, tačiau, jei  namuose įrengtas miegamasis, neabejotinai rinkitės patinkančio dizaino kampą ir be miegamosios dalies. Tai nereiškia, kad pastačius jį namuose, nebus jokios galimybės kartais išsimiegoti ir svetainėje – dauguma minkštų kampų sukurti taip, kad drąsiai galėtumėte įsipatoginti po dienos darbų. Įdomu, kad kartais net neturėdamas miegamos dalies, kampas privilioja šeimininkus ir šie mistiškai pamiršta miegamajame paliktą lovą…

Kampai – labiau modernios epochos dizaino atspindys. Jie įsiveržė į mūsų rinką kaip pakaitalas pabodusioms sofoms, suteikdami daugiau galimybių tiek funkcionaliai, tiek estetiškai. Patariame kampą rinktis kiek erdvesniam kambariui, tačiau pasirinkus tinkamą baldo modelį, galėsite gudriai išnaudoti įvairių išmatavimų erdves.

Baldas be miegamos dalies gali išlaisvinti vaizduotę – Jums nereikės galvoti, apie tai, kaip kuo ilgiau išsaugoti jo paviršių nuo susidėvėjimo, tad drąsiai rinkitės būtent tokį dizainą, kuris Jums artimiausias. Be to, rinkdamiesi mūsų siūlomus kampus būsite užtikrinti dėl ilgaamžiškumo – jie gaminami tik iš natūralių medžiagų.

UAB „Somėja“ siūlo įvairaus dizaino kampus be miegamos dalies. Jaukumo suteiks minkšto paviršiaus kampas,o jei ieškote šiek tiek solidumo  – natūralios odos kampai yra tai ko ieškote.  Pakeisti interjerą taip paprastą – tereikia išdrįsti ir palikti juokingus stereotipus, juos kolekcionuojančiai praeičiai, atverti duris naujovėms.

Apžiūrėti  mūsų parduodamus minkštus kampus be miegamosios dalies galite čia [su_button url=“http://someja.lt/kampai-be-miegamos-dalies/“ style=“glass“ background=“#d5dfe9″ color=“#090909″ size=“4″]Kampai[/su_button]