Natūralaus medžio miegamojo baldaiMiegamoj baldai iš natūralaus medžio (pušis) Cama

Miegamojo interjeras – kone svarbiausias visuose namuose. Tai kambarys, kuriame praleidžiame kokybiškiausią laiką – ilsimės bei „perkrauname“ organizmą. Miegamojo baldai ir kitos detalės turi sukurti reikiamą atmosferą, kurioje būtų lengva atsipalaiduoti. Siūlome rinktis natūralaus medžio miegamojo baldus – jaukumui ir kokybei užtikrinti.

Natūralaus medžio baldų ilgaamžiškumas nepaneigiamas – dar kadaise senelių namuose stovėję baldai, dėl savo patvarumo būna tinkami naudoti ir šiandien. Tiesa, džiaugsmo tokie baldai teikia nedaug – jie morališkai pasenę, o dizainas retai pritaikomas šiuolaikinėse interjero tendencijose.

Miegamojo baldai – tai ne tik lovos. Sukurti harmoniją interjere padės tinkamos spintos, spintelės prie lovos. Tam, kad atskiri baldai neatrodytų chaotiškai, rekomenduojame rinktis visą miegamojo baldų komplektą. Rinkdamiesi nepamirškite atsižvelgti ir į funkcionalumą – pavyzdžiui, spintelės prie lovos turi būti tinkamos tiek dekoracijoms talpinti, tiek smulkiems asmeniniams daiktams pasidėti. Jei gerai apgalvosite kiekvieną reikšmingą Jums asmeniškai detalę, mėgausitės kiekviena akimirka, praleista miegamajame.

Kurį laiką, Lietuvoje interjero tendencijas buvo užvaldžiusi plastiko baldų manija. Pripažinkime, kad gerai įsižiūrėjus, tokiame interjere pastebėsime kokybės ir estetikos stoką, tad džiugu, kad tautiečiai vis dažniau renkasi natūralias medžiagas savo namams.

Balta – tinkamiausia spalva ramybės aurai miegamajame sukurti. Ji tinkama įvairaus stiliaus interjere, nepriklausomai nuo to, ar mėgstate klasiką, ar pirmenybę teikiate modernesnei aplinkai. Pasirinkus baltus baldus bus lengva dekoruoti kambarį, o spalvų variacijas galėsite keisti vos panorėję. Ypatingas gamtos dvelksmas Jus lydės visada.

Jei turite aiškią miegamojo interjero viziją, kviečiame išsirinkti baldų komplektą mūsų galerijoje. Minimalistinio stiliaus mėgėjai, arba tie, kurie mieliau renkasi modernesnį dizainą, savo svajonių miegamąjį galės susikurti komplekto „Cama“ pagalba. Jis išlaiko lakonišką, minimalistinį stilių, akcentuoti kampai bei griežtumas. Jei šiltesni jausmai kyla, kai esate apsupti klasikinio stiliaus, savo poilsio oazėje nesunkiai „prijaukinsite“ natūralaus medžio miegamojo baldus „Sara“.

Miegamojo baldai  „Cama“ ir „Sara“ kolekcijos parduotos. Artimiausiu metu bus atnaujintas asortimentas, daugiau informacijos mob. +370 686 48806 .

„Somėja“ pagamins miegamojo baldų komplektą Klaipėdoje pagal Jūsų pageidavimus – tereikia pasidalinti savo idėjomis su mumis ir kartu sukursime tai, apie ką svajojate. Miegamojo baldai  „Somėjoje“ gaminami iš natūralios, balintos pušies, juos galite apžiūrėti čia [su_button url=“http://someja.lt/portfolio/miegamojo-baldai/“ style=“glass“ background=“#d5dfe9″ color=“#090909″ size=“4″]Miegamojo baldai[/su_button]