Natūralios odos kampas ACCENTOAccento2

Natūralios odos kampas ACCENTO – naujiena baldų studijoje „Somėja“. Didžiuojamės, galėdami savo pasiūloje turėti didžiausio minkštų baldų gamintojo Europoje „Steinpol Central Services“ produkciją. Ši vokiečių kompanija priklauso vienam didžiausių minkštų baldų gamybos ir pardavimo koncernų visame pasaulyje – „Steinhoff international“ ir pasižymi ypač kokybiškais gaminiais. Netrukus „Somėjos“ salone pasirodys ir daugiau šio gamintojo baldų, na o kol kas artimiau susipažinkime su ACCENTO.

Kampinė sofa, eksponuojama mūsų baldų studijoje, pagaminta iš natūralios, storos, III grupės odos – tiek fasadinė kampo dalis, tiek nugarėlė. Taip pat, jei norite sutaupyti, galime pasiūlyti ACCENTO nugarėlę pagaminti ne iš natūralios odos.

Pasirinkę ACCENTO savo namams, galėsite nuspręsti, kokio gobeleno norėtumėte, mat pasirinkimas išties didžiulis – nuo natūralios odos iki audinio. Tai – ne vieninteliai šio kampo privalumai. ACCENTO turi įmontuotą miegojimo funkciją, kuri dėl ypatingos FLEXI technologijos yra ypač patogi – nėra tarpo tarp miegamosios ir kampinės dalių. Kampinės sofos komplektacijoje yra patogi naudojimui patalynės dėžė. Paviršius pagamintas iš aukšto elastingumo poliuretaninės medžiagos, kuri suteikia maksimalų sėdėjimo komfortą. Yra galimybė užsakyti papildomus galvūgalius, taip pat, kaip ir kitus „Somėjos“ gaminius galite užsakyti pagal individualius išmatavimus. Siūlomų išmatavimų kiekis ypač didelis, galite rinktis iš: 2900×3300/3300×2900, 2700×225/225×2700, 3060×1900/1900×3060.

Kampinė sofa ACCENTO puikus interjero elementas. Modernus, bet ne šaltas dizainas, tinkamas įvairaus stiliaus namuose. Chromuoto metalo kojelės, natūralios odos paviršius lengvai prižiūrimi, suteikia namams subtilios prabangos jausmą. Šį kampą nesunkiai priderinsite įvairios paskirties kambariuose – net mažesnių išmatavimų ACCENTO tiks miegoti, apgyvendinti svečius, o išskleidimo mechanizmas leis nesunkiai transformuoti jį iš mini-miegamojo į jaukų pasisėdėjimo kampelį.

Jūsų namų jaukumui puoselėti būtini funkcionalūs minkšti baldai, kad galėtumėte gerai jaustis po darbo dienos, rasti prieglobstį sau ir savo šeimai. Tokius baldus siūlo „Somėja“. Kokybiškos, natūralios gamybos medžiagos, artimas išskirtinis dizainas.

Daugiau natūralios odos kampo ACCENTO nuotraukų, taip pat fotografijų, kaip atrodo išskleidimo mechanizmas rasite čia.

Laukiame Jūsų baldų studijoje „Somėja“, Baltijos pr. 6a, Klaipėdoje.