Partneriai

termopalas logotipas

Esame vienas didžiausių interjero apdailos (plokščių ir stalviršių) bei baldinės furnitūros distributorius, atstovaujantis Vokietijos, Italijos, Austrijos ir Latvijos kompanijas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Dirbame tik su kruopščiai atrinktais ir patikimais gamintojais, tad būdami žymiausių Europos kompanijų atstovais, Jums pristatome naujausias interjero apdailos tendencijas. Su mūsų produkcija įgyvendinsite visas baldų ir interjero kūrimo idėjas. Specializuojamės tiek didmeninėje, tiek mažmeninėje prekyboje ir teikiame šias paslaugas: plokščių ir stalviršių pjaustymas, briaunų laminavimas, projektavimas ir konsultavimas, gręžimas ir CNC frezavimas bei aukšto slėgio laminato klijavimas ant žaliavinės plokštės (MDP ir MDF).

gritija logotipas

UAB GRITIJA  oficialus kompanijų   Bosetti Marella ir Marella Design atstovas baltijos šalyse. Italų kompanija Bosetti Marella  specializuojasi retro stiliaus furnitūros baldams gamyboje. Baldinė furnitūra apima visus stilius nuo viduramžių, baroko ir Liudviko X  iki Artdeko. Kompanija Marella Design kuria šiuolaikišką stilingą baldų furnitūrą, kurios dekoravimui naudojamas gintaras, oniksas, perlas, Toskanos akmuo, Venecijos stiklas ir kitos bižuterijos gamyboje naudojamos medžiagos.

hetlita logo

Vokietijos frmos “Hettich“ istorija prasidėjo Karlui Hettichui 1888 metais Šramberge (Vokietija) pradėjus gaminti lankstukus laikrodžių dėžutėms. 1930-ieji metai, kompanijai įsikurus Herforde, laikomi jos įkūrimo metais.

baltijos marmuras logo

„BALTIJOS MARMURO“ gaminamos produkcijos panaudojimo sritis gali riboti ne pačios medžiagos savybės, o tik žmogaus fantazija. Fantazijai, aišku, nėra ribų, tad ir šios patvarios, gražios, lengvai prižiūrimos medžiagos panaudojimo galimybės dar tikrai nėra išnaudotos, juolab, kad „BALTIJOS MARMURO“ gaminiai yra taip pat lengvai derinami su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui metalu, keramika, mediena… Visus aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus atitinkanti UAB „BALTIJOS MARMURAS“ gaminama produkcija yra  sertifikuota Lietuvoje.

sks logo

UAB „S.K.S.“  per 25-erius darbo metus įgijo didelę patirtį ir gali garantuoti aukštą tiekiamų gaminių ir paslaugų kokybę. Bendrovė atstovauja lyderiaujančius Europos gamintojus, specializuojasi medžiagų skirtų baldų gamybai, įrengimų, įrankių srityse ir teikia platų paslaugų spektrą. Taip pat siūlo pilnus techniškai pagrįstus sprendimus, apimančius prekes ir paslaugas, skirtus baldų gamybai, užtikrinant prognozuojamą ir priimtiną pirkėjui rezultatą.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Tai – akrilo ir natūralių mineralų mišinys, ši medžiaga suteikia begalines dizaino galimybes, yra net sakoma – jei tik galite tai įsivaizduoti, tai ir įgyvendinsite su dirbtinio akmens mase. Dirbtinio akmens masės medžiagos panaudojimo sritys yra tiek namų ūkiai (virtuvės bei vonios stalviršiai, apdailos detalės), tiek komercinės erdvės (viešbučiai, oro uostai, restoranai, parduotuvės, laboratorijos ir pan.).

Dirbtinio akmens masės privalumai:

  • Įvairiausių spalvų, tame tarpe klasikinės vienspalvės bei maišytos iš kelių spalvų dalelių ir naujos kartos neutralios spalvos su perlų žvilgesio dalelėmis.
  • Visiška dizaino laisvė, 3D, galimybė įvairiai lankstyti ir formuoti medžiagą.
  • Nepriekaištingos techninės charakteristikos – aukščiausi priešgaisrinės saugos įvertinimai bei idealiai bakterijoms, drėgmei bei taršai atsparūs paviršiai. Dirbtinio akmens masė ilgaamžė ir labai atspari dėvėjimuisi.
  • paviršiai yra labai malonūs liesti, šilkinio švelnumo, vientisi (neporėti), nematomos jungimo siūlės, jie yra šiltesni nei natūralaus akmens, nes periima aplinkos temperatūrą.
  • paviršiai yra lengvai atnaujinami ir keičiami, o įbrėžimai pašalinami tiesiog pašveitus.
  • masė labai harmoningai dera su kitomis medžiagomis – natūraliu akmeniu, keramika, medžiu, metalu ir t.t.

Dirbtinio akmens masės paviršiai yra ypatingai atsparūs įvairiausiems chemikalams, tačiau užpylus labiausiai ėsdinančio chemikalo patartina tą vietą kuo greičiau nuplauti su vandeniu bei naminiu valikliu. Tokiu atveju padarytą žalą priklausys nuo neigiamo chemikalo poveikio laikotarpio. Taip pat nerekomenduojama dirbtinio akmens masės paviršius naudoti lauke ar grindims.

Dirbtinio akmens masės paviršiai virtuvėje

Dirbtinio akmens masės pritaikymas virtuvėje yra tiesiog idealus – stalviršiai, integruotos kriauklės bei sieniniai paviršiai. Higieniška, lengvai valoma medžiaga puikiai įgyvendins tiek klasikinio, tiek labai modernaus stiliaus virtuvės dizaino sprendimus. Dirbtinio akmens masė yra ypatingai atspari neigiamam aplinkos poveikiui. Paviršiai, pagaminti iš šios medžiagos, suteiks Jūsų namams ypatingą jaukumą ir komfortą.

Dirbtinio akmens masės paviršiai vonios kambaryje

Jūsų vonios kambariuose dirbtinio akmens masės kriauklės, dušo kabinos pagrindai, sieninės detalės padės sukurti tik jūsų unikalų ir individualų stilių. Ilgalaikė, neporėta, natūraliai higieniška ir lengvai valoma medžiaga sukurs nesunkiai palaikomą prabangos jausmą.

jaukurai logo

UAB „Jaukurai“ tiesiogiai atstovauja per 30 garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų, šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo įrangos gamintojų. Pirkėjams siūlome daugiau nei 12 000 pavadinimų santechnikos prietaisų, vonios kambario įrangos, santechninės keramikos, šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų (vandentiekio, nuotekų) įrangos, siurblių ir kitų prekių, kurioms suteikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Didžiąją dalį produkcijos importuodami tiesiogiai iš gamintojų ir turėdami didelius sandėlius, savo klientams siūlome gausų prekių asortimentą pačiomis palankiausiomis kainomis per trumpiausią laiką. Priimame individualius užsakymus iš gamintojų katalogų, kuriuos įvykdome per kelias savaites. Sukūrėme gerai išvystytą logistikos sistemą, kuri užtikrina nepertraukiamą prekių tiekimą prekybos įmonėms, montuotojams ir individualiems pirkėjams net į atokiausius Lietuvos kampelius.