Sandėlio išpardavimas

2 ulla komoda
1 ulla komoda
ulla komoda

Norime pasiūlyti įsigyti puikios kokybės, bei estetiškos išvaizdos ”Ūla” komodą, kuri  ras savo vietą bet kuriuose namuose. Puikiai  tinkanti tiek prieškambaryje, kaip talpi ir patogi batų dėžė, tiek virtuvėje, kaip indauja-susidėti  indams, taurėms ir įvairiems virtuvės reikmenims, o  vaikų kambaryje taps puikia spinta žaislams ir kitiems niekučiams. Svetainėje ar hole sudėsite vazas, žvakes, knygas, suvenyrus, o miegamajame-patalynę, kojines bei  apatinį trikotažą. O gal Jūsų namuose atsiras ir kita vieta, kurią šis puikus baldas galės pagražinti?

Komodos gali būti TIK baltos spalvos. Šoniniai  ir viršutinis skydai pagaminti iš  kokybiškos  LMDP plokštės su “apelsino žievelės” tekstūra, kurios PVC briaunos 2 mm storio. Fasadai (durelės)- MDF plokštės,  kuri yra padengta  laminuota plėvele – grublėtos „apelsino žievelės“ tekstūros.

Komodų galimi išmatavimai:  plotis: 120 cm,  180 cm, 240 cm,  gylis – 40 cm, aukštis – 137 cm. Kiekviename skyriuje – 3 vnt. lentynos. Pageidaujant  komodų gylį ir lentynų skaičių galima keisti* (*Už papildomą mokestį).

PREKIŲ KIEKIS RIBOTAS.