Virtuvė Frėja

Viskas, kas būtina komfortiškam ir patogiam gyvenimui sujungia savyje modernaus dizaino virtuvės baldai. Nepaisant bendro pavadinimo, modernios virtuvės skiriasi tarpusavyje neįtikėtina įvairove. Tačiau, jos turi ir tam tikrų bendrų bruožų. Visų pirma, joms būdingos tokios savybės, kaip aiškios simetriškos linijos, dizaino ir spalvinės gamos originalumas. Modernui nebūdinga daugybė dekoratyvinių elementų, tačiau šis stilius leidžia įvairių madingų ornamentų naudojimą.
Taigi, moderni virtuvė – tai tiltas tarp klasikinio ir fūturistinės kripties hai-tech stiliaus. Ir tai viena iš priežasčių, dėl kurios daugelis noriai įsigyja modernaus stiliaus virtuvės baldus. Šis stilius suderina savyje kartais visai nesuderinamus dalykus. Modernaus stiliaus virtuvės baldai beveik universalūs. Šio stiliaus baldais galima lengvai apstatyti ir didelį namą ,ir labai mažą butuką.
Jei esate pasiruošę kardinaliems pokyčiams, jei ieškote kažko stiligo, šiuolaikiško ir funkcionalaus – įsigykite modernią virtuvę.
Šiuolaikiški modernaus stiliaus virtuvės baldai leidžia naudoti beveik visus įmanomus spalvinius sprendimus ir medžiagas. Mūsų modernaus stiliaus virtuvės baldų kolekcija “Frėja” sukurs linksmą ir lengvą nuotaiką, taps Jūsų buto ar namo dizaino akcentu. Šiai virtuvės baldų kolekcijai mes siūlome ko ne plačiausią įvairių medžiagų ir spalvų fasadų pasirinkimą: įvairių gamintojų laminatinius fasadus, dažyto matinio ar blizgaus (poliruoto) MDF plokščių, lygaus, gyliai šukuoto, lakuoto lukšto, dažyto ar beicuoto medžio masyvo fasadus.
Be to, Jums pageidaujant, parinksime bet kurį kitą tik Jums tinkantį ar patinkantį fasadų atspalvį ir spalvą.