Virtuvė su charakteriu

Virtuve pagaminta is natūralaus dūminto ąžuolo lukšto, dengto blizgia lako danga1Virtuvė Tauragėje

 

Viena iš dabartinių tendencijų kuriant savo namų aplinką- tai individualumo siekis.  Uniformiškumo ir šalto minimalizmo dominavimas pamažu užleidžia vietą unikalių detalių išryškinimui, jaukumui ir atviriau demonstruojamam dekoratyvumui.  Šios tendencijos neaplenkia ir virtuvių.

Viena iš galimybių virtuvės baldams suteikti išskirtinį ir nepakartojamą charakterį – tai specialiomis technologijomis (CNC staklėmis) dekoruoti baldų paviršius ir jų plokštumas.  Tad, mes galime pasiūlyti, suteikti galimybę užsakovui specialiais piešiniais ar taip vadinamais reljefiniais ornamentais dekoruoti savo virtuvės (ir ne tik) baldus.  Tokio  išskirtinumo pageidauja užsakovas, kuris  vertina meną, bei supranta individualios grafikos subtilybes, jos vertę, ir pageidauja savo aplinką sukurti taip, jog ji įgytų tam tikro išskirtinumo.

Šis puošimo būdas pakankamai lankstus, nes mes pasirinktus motyvus galime priderinti prie esamo interjero, tai yra galime atkartoti esamus interjero puošybos elementus (pvz. atkurti tapeto ar sienų plyteles raštą).  Savaime suprantama, jog galime sukurti ir specialius piešinius, pabrėžiančius ir iliustruojančius būsto savininkų pomėgius ar gyvenimo būdą.

Toks baldų paviršių dekoravimas ir savotiškas meninis prisilietimas užtikriną baldų išskirtinumą ir kelią emocinį pasitenkinimą. Puošybos zonomis virtuviniuose balduose dažniausiai tampa durelių paviršiai ir plokštumos tarp spintelių.  Pasirinktais ornamentais galime padengti tiek baldinės plokštės, tiek faneruotės ar stiklo paviršius. Be to, galima dekoruoti pasirinktinai arba didžiąją dalį paviršių, arba lygių plokštumų fone įterpti tik kelis nedidelius akcentus.  Svarbiausias tikslas ir siekiamas rezultatas- kad šioje erdvėje būtų gera ir jauku.

 Ornamentais puoštus baldus rasite čia: VIRTUVĖS