Virtuvė Vakarė

Pagrindinis minimalizmo principas yra paprastumas ir beveik sterili švara. Jei siekiate tvarkingumo erdvėje, galite drąsiai rinktis minimalistinio stiliaus virtuvę. Minimalizmas – tai laisvas, lengvas ir šviesus stilius , kurio šūkis- erdvė ir natūralumas.
Minimalistinio stiliaus virtuvės baldai elegantiški ir lakoniški. Naudojamos visos šiuolaikinės medžiagos, svarbiausia, kad paviršiai būtų glotnūs ir lygūs. Su chromuotu plienu puikiai dera matinis ar skaidrus stiklas, anoduotas metalas. Akcentams naudoja grubaus apdirbimo medžiagas, tokias kaip betonas, plytos, tinkas, mediena.
Šio stiliaus spalvų sąrašas yra labai ribotas: balta, juoda, smėlio ,pilkos spalvos ir visi jų atspalviai. Per daug ryškios spalvos draudžiamos.
Remiantis minimalizmo principu visada galima sukurti patogų interjerą visose virtuvėse.
Minimalistinio stiliaus virtuvės baldų kolekcija “Vakarė” suteiks Jūsų namams oro ir šviesos, padidins erdvę. Galite rinktis dažyto matinio ir dažyto poliruoto (blizgaus) MDF fasadus 25,22 mm storio su juose suformuotomis rankenėlėmis arba tradicinius 18 mm storio fasadus su ileidžiamomis ar prisukamomis rankenėlėmis.
Siūlome tradicines minimalizmui būdingas spalvas.
Be to, Jums pageidaujant, parinksime bet kurį kitą tik Jums tinkantį ar patinkantį fasadų atspalvį ir spalvą.