Dirbtinės gėlės: kitoks požiūris į namų dekorą

Dirbtinė šaka Raudonasis klevas Dirbtinė gėlė Vyšnios šaka H119cm Dirbtinė gėlė Bijūnas

Iki šiol dirbtinės gėlės daugeliui sukelia netinkamas emocijas. Kai kas jas sieja su tamsiais sovietiniais laikais, kažkam jos atrodo tinkamos dekoruoti tik vietas, kurioms nereikia skirti daug priežiūros. Kodėl sakome, kad tai netinkamos emocijos? Kiekvienam privalu žinoti – prasta dekoracija yra tokia, kuri pagaminta iš nekokybiškų medžiagų ir primena greičiau vaikišką karpinį, nei solidų meno kūrinį. Kitu atveju dirbtinės gėlės tik praturtins Jūsų interjerą.

Greičiausiai sutiksite, kad dirbtinės gėlės turi pilną bagažą teigiamų bruožų. Nerandantiems laiko puoselėti augalus, tai bus gyvybės aplinkai įkvepiantis akcentas – juk jų nereikia laistyti. Išlaikyti gaivumo pojūtį labai paprasta, užtenka pasirūpinti, kad žiedų nenusvertų sodrus dulkių sluoksnis. Tai galimybė namus papuošti augalais, kuriuos sunku prižiūrėti, kurių galbūt negalėtume auginti namų sąlygomis.

Tačiau kaip nepaversti namų plastmasiniu sodu, kurį matėte močiutės virtuvėje?

Atidžiai rinkitės dirbtines gėles – kruopščiai atkurtos augalų detalės byloja apie kokybiškai pagamintą produktą, todėl tokia puokštė, ar šakelė niekada neprimins butaforinių dekoracijų. Tinkamai pritaikykite aplinką – parinkite artimo Jums stiliaus vazą ir vietą, kurioje planuojate pastatyti dirbtines gėles. Puokštė neturi būti esminis interjero akcentas, veikiau subtiliai akompanuoti namuose skambančiai stiliaus melodijai, natūraliai pritapti namus gaubiančioje energijoje.

Dekoruodami interjerą dirbtinėmis gėlėmis, prisiminkite – pati Coco Chanel sakė, kad kuriant įvaizdį verta nuimti paskutinį aksesuarą, kurį pridėjote. Taip, ji kalbėjo apie rūbus, tačiau, pagalvokite, kaip puikiai šie žodžiai tinka ir kalbant apie interjerą. Jei dirbtinių gėlių puokštė neatlieka savo funkcijos, tai yra, Jums neatrodo, kad ji puošia namus – užtenka pakeisti mažą detalę – galbūt sumažinus gėlių kiekį ar pakeitus vazą, ji taps namų simfonijos pažiba.

„Somėja“ siūlo gausų dirbtinių gėlių pasirinkimą, o jei nepatingėsite užeiti į mūsų galeriją, galėsite pasisemti ir dekoravimo idėjų. Čia rasite kokybiškų, ypač natūraliai atrodančių puokščių, bei pavienių šakelių.

Visus metus namuose žydintys bijūnai – svajonė, kurią galima išpildyti beprotiškai greitai, tad pamirškite stereotipus klijuojamus dirbtinių gėlių augintojams, tai – kitoks požiūris į namų dekorą.

Mūsų siūlomas dirbtinių gėlių puokštes rasi čia: [su_button url=“http://someja.lt/dirbtines-geles/“ style=“glass“ background=“#d5dfe9″ color=“#090909″ size=“4″]Dirbtinės gėlės[/su_button]