Kaip išsirinkti virtuvę?

virtuvė Helė modernumas

 

Kaip išsirinkti virtuvę – klausimas kylantis daugeliui įrenginėjančiam savo namus. Sunku nusakyti teisingą formulę, juk aplinkybės lemiančios pasirinkimus labai skirtingos, tačiau UAB „Somėja“ komanda pasirengusi apibūdinti esmines gaires. Jų verta laikytis, jei norite, kad turima virtuvė būtų ne tik graži, bet ir funkcionali, taip pat, kad tarnautų daugelį metų.

Jei tik yra galimybė, virtuvę išsirinkti reikėtų kaip įmanoma anksčiau – tai yra, kai būstas dar tik įrenginėjamas. Tuomet pasirinkę baldų komplekto modelį, pagal jo projektą galėsite paruošti patalpas –  teisingai išvedžioti elektros instaliaciją, vandentiekį bei numatyti ventiliacijos angą. Dar vienas patarimas – nepirkti buitinės technikos anksčiau už pačią virtuvę, nes kitu atveju būna sudėtingiau suderinti esamus norus su galimybėmis. Tiksliai suderinti projektai ateityje džiugins funkcionalumu bei leis virtuvę apsaugoti nuo ankstyvo susidėvėjimo.

Tad kaip pradedami virtuvės baldų parinkimo darbai? Pirmiausia, reikėtų žinoti, koks interjero stilius vyraus Jūsų namuose. Tvirtai nusprendus, tik pagal Jūsų pačių pasirinktą stilių, pateiksime virtuvės modelius. Tačiau tai, ką išsirinksite šiame etape toli gražu nėra galutinis rezultatas. Stilius – tai kertinis akmuo, padėsiantis pamatus, bet čia ir prasideda darbas, kuriame susimaišo funkcionalumo paieškos ir kūryba.

Pagal išsirinkto stiliaus modelį, pasiūlysime stalviršį, būsimos virtuvės fasado medžiagas, detales, net buitinės technikos prietaisus, kurie geriausiai tiktų stilistiškai ir, be abejo, atitiktų Jūsų norus. Būtina atsižvelgti į konkrečius poreikius, mat nuo to priklausys tiek funkcinė, tiek estetinė virtuvės pusė, kad ir kaip neįtikima būtų, jas suderinti tarpusavyje išties įmanoma.

Su „Somėja“ kolektyvo pagalba galėsite pasirinkti baldų fasado spalvą, rankenėles, stalviršio apdailą. Svarbi kiekviena detalė, net būsimų mechanizmų pasirinkimas, apie kurį pagalvoja retas, daro didelę įtaką pilnaverčiam komfortui – patogų naudojimą užtikrins vienas iš dviejų „Somėjos“ siūlomų baldinės furnitūros gamintojų: Hettic (Vokietija) ir Blum (Austrija). Jūsų patogumui, turėsite galimybę čia pat išsirinkti santechniką bei buitinę techniką.

Artimas bendradarbiavimas įrenginėjant Jūsų namus leidžia pritaikyti geriausius sprendimus, kad nauja virtuvė džiugintų daugelį metų.

UAB „Somėja“ yra baldų studija, turinti didžiausią virtuvės baldų ekspoziciją Klaipėdos mieste. Asortimentas nuolat papildomas, o ką jau kalbėti, apie individualius užsakymus – juk kiekviena sumontuota virtuvė yra visiškai unikali!

UAB „Somėja“ rasite Klaipėdoje, Baltijos pr. 6a, baldų centre „Berry“ II aukšte.