Kampai su miegamu mechanizmu

FARGO, kampinė sofa  su miegamu mechanizmu ir patalynes dėže1

Pamenate, kai kadaise nusipirkti minkštą kampą ir jį pastatyti namuose buvo ko ne prabangos ženklas? Dabar tai sukelia šypseną, tačiau prieš daugelį metų kiek atsargiau prisėsdavome ant naujo baldo svečiuose, o kai niekas nematydavo, dar ranka perbraukdavome per gobeleną su keistu susižavėjimu. Pasvajodavome tyliai apie tokį gigantišką poilsio prieglobstį savo namuose.

Šiandien tai jokia naujiena – dažną interjerą puošia įprastas minkštas kampas. Dažniausiai, su įmontuotu miegamu mechanizmu.

Išties, kas gali būti patogiau? Stilinga interjero dalis ir miegamasis – viskas viename. Toks baldas pasitarnauja gausesnės šeimos kasdienybėje, palengvina svečių viešnages, tampa net savotišku kompanionu, kai tenka daugiau laiko praleisti namuose.

Džiugu, kad išlankstomi mechanizmai dabar gaminami daug pažangesniu principu – ištiesus miegamą dalį aplinka nėra apkraunama, o pasiruošimo procesas užtrunka vos keletą minučių.  Galima rinktis įvairiausių stilių, spalvų, tekstūrų žaismus, pritaikyti kampą prie savo aplinkos, arba  pasirinkti kažką visai netikėto ir įnešti pokyčių dvelksmo namuose.

Renkantis naują kampą su miegamu mechanizmu verta atsižvelgti į keletą dalykų: kuriame kambaryje jis stovės – svečių apgyvendinimo erdvėje, ar svetainėje; kiek vietos galite skirti naujam baldui – ne paslaptis, kad šio tipo kampai užima nemažai vietos, tačiau galima rinktis ir iš kompaktiškesnių modelių; įvertinkite savo asmeninį stilių, kurį puoselėjate, ar planuojate pritaikyti interjere. Dažniausiai renkantis dizainą, iškyla mažiausiai nesklandumų, mat dauguma kampų gaminami su moderniu prieskoniu, arba visiškai universalūs.

Pasinaudokite galimybe ir paeksperimentuokite – tai padės nustumti rutiną, grąžins tą nepakartojamą jausmą, kai grįžus namo viskas atrodo taip, tarsi matytumėte pirmą kartą. Minkštas kampas – kertinė interjero detalė, tad jei ir nesiryšite radikaliems pokyčiams keičiant aksesuarus, naujumo jausmas ir džiaugsmas bus garantuoti.

Kviečiame išsirinkti Jums patinkantį baldą UAB „Somėja“ parduotuvėje. Galerijoje rasite ne tik kampų fotografijas, bet ir galimus pritaikymus interjere, įvairius dizaino sprendimus. Visai nesunku ir nieko blogo pasisemti įkvėpimo, galiausiai Jūsų susikurta aplinka vis vien bus unikali.

Apžiūrėti kampus su miegama dalimi galite čia: [su_button url=“http://someja.lt/kampai-su-miegama-dalimi/“ style=“glass“ background=“#d5dfe9″ color=“#090909″ size=“4″]Kampai miegui[/su_button]