Nestandartiniai baldai – šalin monotoniją!

Virtuvė VAKARĖ pusbaris pagamintas iš uosio masyvoVonios spintos durys pagamintos iš MDF plokštės naudojant CNC stakles Graviravimasvirtuve estele

Tarp žodžių „standartas“ ir „nuobodulys“ galima drąsiai dėti lygybės ženklą. Pritariate? Kas gali būti nuobodžiau už į rėmus įspraustus dalykus, pagal kuriuos gaminami šablonai, o pagal šablonus tūkstančiai kopijų? Kadaise nepasiduoti standartams buvo pats tikriausias įžūlumas, ar galite patikėti? „Somėja“ sėkmingai laužo standartus, siūlydama didelį nestandartinių baldų pasirinkimą. Juk būti išskirtiniu smagu!

Pamenate, dar visai neseniai lietuviškos virtuvės atrodė bemaž vienodai. Spintelės iš presuoto medžio plokščių, nudažytos viena spalva, arba pamargintos primityviu raštu; dažniausiai dvi viršutinės ir dvi apatinės durelės bei, savaime suprantama, pora stalčių. Kiek iš Jūsų vis dar mato tokius komplektus tėvų namuose, o gal turi ir naudojasi nuomojamame bute? Vis labiau ir lengviau išsilaisviname iš nustatytų standartų, atrasdami naujas tekstūras, nematytą dizainą, nebijodami eksperimentuoti.

Nestandartinių baldų gamyba Klaipėdoje, UAB „Somėja“  užsiima jau 17 metų. Per šį laiką matėme, kaip keičiasi klientų poreikiai, kaip pamažu auga noras, turėti kažką išskirtinio. Net jei renkatės virtuvės, valgomojo baldus iš katalogo, ar ekspozicijos, privalote žinoti, kad Jūsų namuose jie atrodys visiškai kitaip.

Pirmiausia, gamyba vyksta pagal individualius išmatavimus, o galimi pakeitimai taip pat prisideda prie originalaus, vienintelio tokio kambario apstatymo dizaino.

Nuo lygių paviršių iki reljefinių ornamentų, nuo medienos iki akmens liejimo technologijų – galimybes išties sunku apriboti. Skirtingi dizaino stiliai – skirtingiems skoniams, jų kombinacijos – kiek labiau pašėlusiems. Virtuvės baldai, žvelgiant į šiandienos perspektyvą, gali džiuginti namuose kiekvieną dieną, svarbiausia pasirinkti tai, kas artima ir malonu širdžiai.

Pasikeitė ne tik požiūris į baldų standartus, imta vertinti kokybišką produkciją, į kurią investavus galima sutaupyti dėl baldų ilgaamžiškumo. Kokybiški virtuvės komplektai , valgomojo baldai, svetainės bei miegamojo „gyventojai“, dabar gaminami taip, kad juos būtų lengva prižiūrėti, kad paviršiai greitai nesidėvėtų.

Stinga įkvėpimo, bet norite namuose nestandartinių baldų? Patikėkite šią užduotį „Somėja“ komandai – šiluma ir nuoširdus darbas sukuria gražiausius rezultatus. Užvis geriausia yra dirbti kartu, kai klientui tiesiog parodomas kelias – kartais žinome, ko norime, tačiau pasimetę pasiūlos įvairovėje tiesiog pasimetame.

Nepasimeskite – laukiame Jūsų baldų studijoje „Somėja“, Baltijos per. 6a, II aukštas, Klaipėda.