Porcelianas: subtilus klasikos prisilietimas

Pietų servizas CANDY, porcelianas Arbatinukas CANDY, porcelianas 1.5ltr Arbatos servizas CANDY, porcelianas

Turbūt kalbant apie interjero tendencijas daugeliui apsisuka galva. Bandyti jas pavyti būtų absurdas. Vieną dieną karaliauja antikvariniai aksesuarai, kitą – modernas. Ak, modernas… Juk keičiantis laikams, kinta ir suvokimas, kas yra modernu. Tiesa, besikeičiančios išmaniosios namų technologijos jau lengvai suderinamos su Jūsų mėgstamu stiliumi, kad ir koks jis bebūtų.

Tačiau niekada nesuklysite savo namų aplinkoje pasirinkę detales, kurios laikomos klasika. Tai, kas nesensta yra bene tikslingiausia investicija interjere. Šį kartą kalbame apie porcelianą.

Pamenate, kai vaikystėje mama smailiu žvilgsniu lydėdavo kiekvieną prisilietimą prie jos taip mylimų porcelianinių puodelių? Niekas nepasikeitė – porceliano indai vis dar yra tas tinkamas prabangos fragmentas namuose, kuris niekada nepavirs kiču. Juk ne veltui aristokratiškos išvaizdos merginas retkarčiais vadina „porcelianinėmis lėlėmis“, dėl savo subtilumo ir trapumo ši keramikos rūšis laikoma viena vertingiausių. Ji gaminama pagal specialią technologiją iš kaolino, o vardą „porcelianas“ gavo dėl išskirtinio spindesio, primenančio kriauklę porcella, kurios vidus dengtas perlamutru. Manoma, kad porcelianas atrastas I – II amžiuje, Kinijoje, o XV –XVII amžiuje pradėtas gaminti Japonijoje bei Europoje.

Šiandien porceliano gaminiai būna universalios stilistikos, tai yra, puikiai tinka visoms progoms ir bet kokiame interjere.

„Somėja“ prie Jūsų jaukių namų kūrimo prisideda, siūlydama naujos kartos porcelianinius indus. Pas mus rasite įvairios paskirties porceliano: nuo lėkščių sriuboms iki karališko baltumo arbatinukų. Ar ne visi kartais norėtų pasijusti, kaip karališkosios šeimos nariai?

Manote, kad servizas – sovietmečio palikimas? Tik ne tada, kai kalbame apie porcelianą. Pasirinkus tinkamą pietų servizą, įnešite ne tik šventiškumo į rutina palengva virstančius pietus, tai taip pat puikus būdas suburti šeimos narius. Juk niekas nedrįstų porceliano lėkštės laikyti ant kelių priešais televizorių?

Pagalvokite apie žavingą popietę su artimiausiais žmonėmis, gurkšnojant mėgstamą arbatą iš elegantiškų porceliano puodelių. Unikalaus dizaino arbatinukas pridės šlakelį saldumo kuriant prisiminimus, akimirkomis, kurių nenorėsite išmainyti į nieką.

Praturtinkite savo aplinka dalykais, kurie neturi galiojimo termino ir gali būti perduoti iš kartos į kartą.

UAB „Somėja“ siūlomus porceliano gaminius galite apžiūrėti čia: [su_button url=“http://someja.lt/porcelianas/“ style=“glass“ background=“#d5dfe9″ color=“#090909″ size=“4″]Porcelianas[/su_button]