Sekcijos: universalūs baldai

Sekcija MENTO pagaminta iš MDF plokštės ir natūralaus lukšto faneruotės

Sekcija – universalus baldas. Tai gali būti miegamojo, svetainės, prieškambario puošmena – viskas priklauso tik nuo Jūsų asmeninės vizijos.

Sekcijos daugelį metų išlieka viena stabiliausių interjero dalių. Šį baldą rasime beveik kiekvienuose namuose. Purtote galvą – tai tiesiog griozdiškas niekam nereikalingas daiktas, kurio vienintelė paskirtis – rinkti dulkes? Pamirškite šiuos klaidingus stereotipus, o jei namuose išties turite gigantišką, aplinką apsunkinantį baldą, pats laikas pasivaikščioti šiuolaikinių sekcijų pasaulyje.

Šiandien sekcijos gaminamos iš įvairiausių medžiagų – tai gali būti medis, stiklas, skirtingos plokščių rūšys, egzotiška mediena. Spalvų paletė, kaip kadaise labai populiarios tamsios medienos, jau nebevaržo pasirinkimo – galite derinti pasirinktą baldą bet kokiame interjere. Modernios konstrukcijos leidžia nesunkiai sumontuoti baldą, o nedidelės detalės gali būti sudėliotos taip, kaip pageidauja namų šeimininkai.

Šiuolaikiškų sekcijų dizainas būna dinamiškas, nenuobodus, bet jei esate labiau klasikinio stiliaus mėgėjas, rasite ir neišsiskiriančių, lengvai interjere įsiliejančių baldų.

Sekcijos apibrėžimas išsiplėtė bėgant metams, tačiau funkcijos išliko tos pačios – esminė sekcijos nauda yra talpinti daiktus, ar jie būtų verti svečių ir šeimininkų akių, ar mieliau juos paslėptumėte už uždarytų durų. Būtent todėl, galite patys nuspręsti, ar norėsite, kad lentynos būtų uždaros, atviros, atskirtos stiklu, ar baldo detalės turi jungtis tarpusavyje, ar sukurti individualių baldų įvaizdį.  Dažniausiai renkamasi sekcijas, kurių konstrukcijose galima įmontuoti vaizdo ar garso techniką – juk dažnai svarstote, kur patogiausia pastatyti, tarkime, televizorių?

Jei trūksta laiko namuose palaikyti idealią tvarką ir baiminatės, kad masyvius paviršius greitai padengs sodrus dulkių sluoksnis, rinkitės sekciją, kurios dizainas sukurtas taip, kad atvirų paviršių plotas būtų minimalus. Taip išvengsite ir aplinkos apkrovimo, ir pagundos dekoruoti sekciją daugybe smulkmenų, kas dažnai pasibaigia visišku interjero kiču.

„Somėja“ gali įgyvendinti Jūsų individualius užsakymus – nuo minimalizmo iki klasikos. Sekcijos Klaipėdoje gaminamos pagal klientų pageidavimus – papasakokite mums savo viziją ir parodykite sieną, prie kurios planuojate statyti sekciją, o visa kitą drąsiai atiduokite į mūsų rankas. Apžiūrėti dideles, mažesnes, modernias ir klasikines sekcijas galite čia: [su_button url=“http://someja.lt/sekcijos/“ style=“glass“ background=“#d5dfe9″ color=“#090909″ size=“4″]Sekcijos[/su_button]