Sofos – sava interjero dalis

CLASSIC natūralios odos sofa

Apstatydami savo namus, renkamės minkštus baldus atsižvelgdami į daugelį aspektų. Vienam svarbi estetinė pusė, kitas mieliau renkasi funkcionalumą. Tiesa, baldų gamintojai jau neapsiriboja vienu ar kitu.  Nebeturime sukti galvos, ar dažniau naudosime nupirktą sofą miegui (svečių patogumui ir pan.), ar tik vakarojimui prie televizijos ekranų, draugų pasisėdėjimams, paprasčiausiam poilsiui.

Dar visai neseniai interjero ir baldų rinką Lietuvoje užliejusi kampų, kampinių sofų banga, pamažu nuslūgsta ir užleidžia lygiavertę vietą sofų tendencijoms. Šiandien jos modernesnės, gražesnės ir nė iš tolo neprimena primityvių mechanizmų, naudotų miegojimo funkcijai kadaise – turbūt pamenate pykčio kibirkštį tėvų veiduose, kai dar kartą nepavyksta sofos išskleisti, o vėliau suskleisti. Užstrigęs sraigtelis išprovokuodavo fizinės jėgos panaudojimą ir galiausia sofa likdavo miegojimo padėtyje likusiems metams, arba iki artimiausios šventės.

Kad ir kaip nostalgiškai, gal kažkam linksmai, tokios istorijos atrodytų šiandien, vargu, ar atsirastų tokių, kurie norėtų sugrąžinti šį istorinį etapą, o kiek yra tokių, kurie dar jame gyvena?

Sofa – interjero akcentas, vis labiau įgaunantis sunkiai nupasakojamą, išskirtinę prasmę – galbūt dėl savo kompaktiškumo, juk ją galima patalpinti įvairaus dydžio erdvėse ir taip sukurti norimą atmosferą net vieno kambario bute. Kartais tai ko reikia – vintažinis dvelksmas, arba solidumo prieskonis sofos pavidalu. Nemėgstate standartinių baldų? Rinkitės moderno ir klasikos sąjungą – tokia sofa vis dar turės šiuolaikinio gaivumo, bet įneš ir šiek tiek deramos prabangos. Spalvų įvairovė padės išvengti monotoniškumo, pas mus rasite tiek tradicinių, pastelinių spalvų sofų, tiek ryškių sprendimų, nebijantiems iššūkių.

Siūlome visišką naujieną – sofas su miegamu mechanizmu „Nova System“. Šis mechanizmas inovatyvus ir paprastas, be to, jo dėka sumažinamas sofos paviršiaus susidėvėjimas, nes ant jo paprasčiausiai nemiegosite.  Šios rūšies sofos gali būti naudojamos su trijų rūšių čiužiniais: Classic, Memory bei Latex. Plačiau apie juos sužinoti galite Sofų galerijoje čia.

UAB Somėja siūlo įvairaus dizaino sofas Jūsų pasirinktam interjero stiliui – pradedant klasika, tęsiant modernu, baigiant įvairių stilių kokteiliu. Pasisemkite įkvėpimo mūsų galerijoje ir įsigykite tokią sofą, kuri ne tik tarnaus daugelį metų, bet ir džiugins savo dizainu.

Išsirinkti sofą kviečiame čia